skip to Main Content

W kulturze obrazu i milionów zdjęć wrzucanych każdego dnia do sieci, fotografia nabiera nowego wymiaru. W obecnych czasach zdjęcie wykonać może każdy, ale nie każdy może wykonać fotografię – która ukazuje ludzi i to, co w nich najpiękniejsze. Praca, którą wykonuję, to nie tylko naciśniecie spustu migawki – to relacja, którą nawiązuję z tym wszystkim co dzieje się po drugiej stronie obiektywu, to odkrywanie emocji, uśmiechu i niepowtarzalnych osobowości zwykłych ludzi. Fotografia, to moja pokora względem otaczającego świata, wrażliwość, empatia oraz nieustanne odtajnianie największej zagadki świata, którą jest człowiek.

Swoimi fotografiami udowadniam, że czarno-biały świat ma w sobie niezwykłe, zdumiewające piękno. To nie barwy nadają treść życiu, są to przede wszystkim relacje i emocje, które staram się zatrzymywać w jednej klatce – wciąż żywymi i intrygującymi. W ten właśnie sposób fotografuję życie.

WYSTAWA: Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, Maj 2018

Przemek Budzyński – Wiesz, z czego jestem najbardziej dumny? Znalazłem swój sposób na życie, swoje uzależnienie, które nie zabiera, a daje… Daje szczęście nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych osób, które mogę uwiecznić na fotografiach. Mam 26 lat i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jestem fotografem, łowcą momentów.

Back To Top